Задати питання
Kонтактна особа*:
Телефон*:
E-mail:
Повідомлення*:
* відмічені обов'язкові поля


 

 

 

 

Бета-каротин в таблетках

Бета-каротин в таблеткахБета-каротин вважається дуже корисною речовиною для людського організму. Він є не токсичним, тому навіть прийом бета-каротину в значній кількості не заподіє організму шкоди. Особливо актуальна і необхідна потреба в бета-каротині для людей, які проживають в місцях з не дуже хорошою екологічною ситуацією. Жителі таких районів найчастіше крім натуральних джерел цієї корисної речовини набувають бета-каротин в таблетках, у вигляді різноманітних вітамінних комплексів або добавок в їжу в різних видах.

Також необхідність в бета-картині залежить і від кліматичних умов. У теплу пору року ця речовина потрібна організму більше ніж в холодні сезони. Бета-каротин є жиророзчинною речовиною, тому для його засвоєння необхідно крім продуктів, до складу яких входить цей пігмент, вживати деякі жирні продукти харчування. Однак у наш час бета-каротин в таблетках або у вигляді рідкої харчової добавки за допомогою сучасних технологій може бути переведений в мелкодисперсную форму, що дозволяє вживати цю речовину без жирних продуктів харчування.

Бета-каротин є надзвичайно корисним і для дорослих і для дітей. Найчастіше у батьків виникають проблеми з тим, щоб забезпечити вживання щоденної норми бета-каротину для дитини. Адже не завжди діти хочуть використовувати в їжу певні фрукти або овочі, а бета-каротин в таблетках для них є ще більш небажаним. Тому на сьогоднішній день ідеальним засобом, основною речовиною якого є бета-каротин, і для дітей і для дорослих є харчова добавка «Карателька».

Якщо Ви не маєте можливості щодня приймати в їжу певні овочі і фрукти, і бета-каротин в таблетках Вам також не підходить, то найбільш оптимальним рішенням для Вас буде харчова добавка «Карателька».

Яндекс.Метрика G Analytics
сайт створено компанією создание интернет сайтов