Задати питання
Kонтактна особа*:
Телефон*:
E-mail:
Повідомлення*:
* відмічені обов'язкові поля


 

 

 

 

Бета-каротин. Ціна

Бета-каротин цінаОдним з найбільш сильних антиоксидантів вважається така речовина як бета-каротин. Антиоксидантні властивості цього пігменту добре впливають на організм людини. Завдяки таким властивостям істотно знижується ризик інфекційних захворювань, зміцнюється імунітет, підвищується адаптаційна функція організму і стійкість до різноманітних стресів, які в сучасному світі постійно нас оточують, а також пом'якшується вплив радіоактивних і хімічних забруднень, електромагнітних випромінювань. Через дії ферментів бета-каротин в людському організмі може перетворюватися на вітамін А.

З сучасним темпом життя людині неймовірно складно щодня вживати необхідну кількість харчових продуктів, які містять бета-каротин. Тому багато прогресивних людей сьогодні вживають в їжу спеціальні добавки, до складу яких входить цілий комплекс різних вітамінів і корисних мікроелементів, в тому числі і бета-каротин. Ціна таких харчових добавок може варіюватися в залежності від складу і виробника.

Великим попитом серед жителів України сьогодні користуються харчові добавки «Карателька». Виробляє цей препарат Науково-виробниче підприємство «Бровари». Фахівці цього підприємства розробили ідеально збалансований склад, який дозволить людині без особливих проблем вживати необхідну норму всіх важливих для здоров'я вітамінів і корисних речовин. Одним з основних компонентів добавки є бета-каротин. Ціна харчової добавки «Карателька» непорівнянна з її високою якістю і величезною користю, яку вона приносить організму людини. Якщо Ви бажаєте придбати засіб з таким основним компонентом як бета-каротин, ціна якого буде цілком прийнятною, то ідеальним рішенням буде купити харчову добавку «Карателька».

Одною з основних речовин, що входять до складу корисної харчової добавки «Карателька» є бета-каротин. Ціна нашого препарату приємно Вас здивує.

Яндекс.Метрика G Analytics
сайт створено компанією создание интернет сайтов