Задати питання
Kонтактна особа*:
Телефон*:
E-mail:
Повідомлення*:
* відмічені обов'язкові поля


 

 

 

 

Бета-каротин. Купити

Бета-каротин купитиБета-каротин є дуже корисним рослинним пігментом, який є складовим елементом багатьох фруктів і овочів, що володіють жовто-оранжевим забарвленням. Такі продукти є головним природним джерелом бета-каротину. Але, на жаль, людина не завжди може вживати необхідну кількість продуктів, що містять цей корисний елемент, щоб щодня забезпечувати свій організм потрібної нормою бета-каротину, хоча дана речовина дуже необхідна для організму.

Бета-каротин є попередником вітаміну А, а також вважається досить сильним антиоксидантом. Варто також відзначити, що бета-каротин володіє адаптогенною і імуностимулюючою дією. Морква, гарбуз, щавель, салат, зелена цибуля, помідори, грейпфрути, дині, сливи, абрикоси, хурма, персики, чорна смородина - ось основні натуральні продукти, що містять бета-каротин. Купити ці овочі, фрукти і ягоди не завжди представляється можливим. До того ж в зимовий час і зовсім складно знайти хороші фрукти і овочі, що не містять нітратів. Але в наш час є відмінна можливість бета-каротин купити у вигляді харчових добавок. Це дуже зручно і практично.

Науково-виробниче підприємство «Бровари» пропонує своїм клієнтам високоякісні харчові добавки «Карателька». Одним з основних компонентів, які входять до складу цього препарату є саме бета-каротин. Придбати цю дуже корисну для здоров'я харчову добавку можна за цілком прийнятною ціною.

Бета-каротин купити можна в вигляді харчової добавки, основним складовим елементом якої є саме ця речовина.

Яндекс.Метрика G Analytics
сайт створено компанією создание интернет сайтов