Задати питання
Kонтактна особа*:
Телефон*:
E-mail:
Повідомлення*:
* відмічені обов'язкові поля


 

 

 

 

Харчова добавка "Карателька"

Карателька

Підприємство здійснює випуск харчової добавки до їжі, під зареєстрованою торговою маркою «Карателька», яка є натуральним вітамінним комплексом: β-каротину з моркви, вітамінів Е і К, коензиму Q10, (склад: β-каротин - 20 мг, вітамін Е - 50 мг, вітамін К - 28 мг). Продукція «Карателька» виготовляється в готовій жиророзчинній формі, для використання в харчуванні, як добавки до їжі лікувально - профілактичної дії (салати, перші і другі страви, випічка та інше), так і в харчовій промисловості. У процесі виробництва використовується тільки екологічно чиста сировина українського походження. Це морква, яка вирощується на спеціальних паспортизованих полях під жорстким контролем якості, і рафінована, дезодорована, виморожена та вибілена рослинна олія, виробництва найсучасніших масложирових комбінатів України. Саме тому продукція «Карателька» дозволена для масового використання в дитячих установах і колективах, санаторно-курортному харчуванні дітей і дорослих, для вітамінізації харчування спортсменів.

Необхідно зазначити, що «Карателька» покращує зір, зміцнює нервову систему, захищає організм від стресів, відновлює сили, має імуномоделюючі та радіопротекторні властивості (захищає організм людини в умовах іонізуючого випромінювання і при інших несприятливих показниках: забрудненість у промислових центрах, важкі умови праці або навантаження у спортсменів та інше), нормалізує обмінні процеси в організмі, знижує ризик виникнення онкологічних і серцево-судинних захворювань, захищає організм на клітинному рівні, зміцнює імунітет, поліпшує дихання клітин печінки. Особливістю продукції «Карателька» є те, що каротин пов'язаний з рослинними жирами, які добре засвоюються і забезпечують організм ненасиченими жирними кислотами, мають антиатеросклеротичну дію і являються основним, у своєму роді, натуральним лікувально-профілактичним засобом для поліпшення зору, як у дорослих так і у дітей. Особливо необхідна  продукція для людей з високим навантаженням на органи зору і на організм в цілому (робота за комп'ютером, при підготовці спортсменів, важких умовах праці та інше). Разом з цим, «Карательку» можна застосовувати при комплексному лікуванні термічних, хімічних і променевих опіків, обмороженнях, пораненнях і т.ін. Дані властивості підтверджені відділом дієтології клінічних досліджень медичних препаратів Інституту екогігієни і токсикології ім. Л.І. Медведя і лабораторією гігієни харчування УНГЦ Міністерства охорони здоров'я України, а також різними клінічними дослідженнями.

Використання «Карательки» протягом 2-х тижнів збільшує вміст каротиноїдів в організмі людини на 70%, а вітаміну Е - удвічі. Також значне збільшення рівня вітаміну Е і каротиноїдів говорить про те, що «Карателька» є ефективним, додатковим засобом для отримання вищевказаних біологічно-активних речовин. До складу «Карательки» входить також вітамін К, природний коагулянт, який має антибактеріальні та протизапальні властивості, поліпшує формулу крові.

Оскільки організм, при потребі, сам перетворює β - каротин (від слова «carrots» - морква) на вітамін А, немає небезпеки накопичення токсинів, як у випадку з синтетичним вітаміном А.

Регулярне використання продукції «Карателька» - це надійний шлях забезпечення організму дорослого і дитини β-каротином, вітамінами Е і К, запорука надійного здоров'я та високих результатів при підготовці до спортивних і олімпійських ігор

Яндекс.Метрика G Analytics
сайт створено компанією создание интернет сайтов