Задати питання
Kонтактна особа*:
Телефон*:
E-mail:
Повідомлення*:
* відмічені обов'язкові поля


 

 

 

 

Потреба у вітаміні А

Харчова добавка "Карателька" - надійне джерело вітамінів!

Харчова добавка "Карателька"

Довідка для лікарів
(Джерело: Методичні рекомендації, [9])

Бета-каротин

Бета-каротин використовується організмом людини для синтезу вітаміну А. Крім цього, він виявляє виражений антиоксидантний ефект, сприяє зниженню ризику розвитку онкологічних та інших захворювань, що виникають у зв'язку з підвищеним екологічним навантаженням на людину.

Вітамін А включає групу речовин - ретинол і його ефіри, ретиналь, ретиноєву кислоту. Провітаміном А, крім бета-каротину, є також альфа-і гамма-каротини. У решти каротиноїдів (близько 1000) провітамінна активність відсутня, однак вони, як і сам вітамін А, мають самостійне значення як ліпідорозчинні антиоксиданти і пастки синглетного кисню. Вітамін А депонується в печінці і тому, для забезпечення ним інших тканин, необхідний спеціальний цинк-залежний транспортний білок.

Загальновідомо, що вітамін А необхідний для функціонування органів зору (входить до складу зорових пігментів родопсину і йодопсину), і його дефіцит (та/або дефіцит цинку) призводить до порушення адаптації в темряві ("куряча сліпота") і до виникнення кон'юнктивіту (ксерофтальмії). Однак вітамін А має і ряд важливих системних ефектів: необхідний для росту, ділення і диференціювання клітин епітеліальних тканин, а також має антиоксидантну дію, яка обумовлює його онкопротекторний ефект. Ще одним важливим аспектом дії вітаміну А є його здатність підвищувати місцевий та загальний супротив організму, у зв'язку з чим його дефіцит підвищує ризик виникнення гострих респіраторних інфекцій та інших захворювань.

Вітамін А сприяє виробленню статевих гормонів та необхідний для підтримки репродуктивної функції чоловіків і жінок.

Бета-каротин, як і вітамін А, має позитивний лікувальний ефект при гастриті, виразковій хворобі шлунку і дванадцятипалої кишки, сприяє швидкому загоєнню ран і одужанню після оперативних втручань.

Для вирішення наявних проблем зі здоров'ям або для профілактики здоров'я вам необхідна продукція Компанії VISION. Продукція Компанії отримана на 100% з натуральної рослинної сировини і за унікальною технологією.

Для ліквідації дефіциту вітаміну А використовуйте наступну продукцію Компанії VISION, до складу якої входить попередник вітаміну А бета-каротин: Антіокс +, Лайфпак Сеньйор, Лайфпак Юніор +, Артум, Ектіві, Бьюті, Артеміда.

 

Яндекс.Метрика G Analytics
сайт створено компанією создание интернет сайтов